Kolej Komuniti Ledang
KM5 Jalan Payamas, 84900 Tangkak, Johor
No Tel Pej: 606 9789295 / 606 9789834
No Faks: 606 9791682
Emel: admin.kklj@kklej.edu.my

Sila hubungi no telefon di atas dan nyatakan nama pegawai untuk berhubung.

Direktori Staf


Pegawai Kanan:
Nama Emel Jawatan Unit
Md Nor bin Abdul Halim pgrhkkledang@mohe.gov.my / --@kklej.edu.my Pengarah Unit Pengurusan Tertinggi
Ridzuan bin Aris ridzuan@lecturer.kklej.edu.my / ridzuan_aris@kklej.edu.my Timbalan Pengarah Pengurusan Unit Pengurusan Tertinggi
Zid Abrar bin Akbar zid@lecturer.kklej.edu.my / zid@kklej.edu.my Timbalan Pengarah Akademik Unit Pengurusan Tertinggi
Md Nor bin Bachok mdnor@staf.kklej.edu.my / mdnor.bachok@kklej.edu.my Pegawai Penerangan Unit Penerangan
Siti Hazwani binti Rosli hazwani@kklej.edu.my Ketua Unit Pembelajaran Sepanjang Hayat Unit PSH
Razzatul Iza Zurita binti Rasalli iza@kklej.edu.my Pegawai Latihan dan Perkembangan Staf Unit Latihan dan Perkembangan Staf
Rizarina binti Ekhwan rizarina@kklej.edu.my Pegawai Peperiksaan Unit Peperiksaan dan Penilaian
Zurani binti Buang zurani@kklej.edu.my Pegawai Penyelidikan Inovasi dan Komersialisasi Unit Penyelidikan Inovasi dan Komersialisasi
Nur Fatihah binti Norizam fatihah@kklej.edu.my Pegawai Pengambilan Pelajar Unit Pengambilan Pelajar
Nur Fadhilah binti Rosidee fadhilah@lecturer.kklej.edu.my / fadhilah@kklej.edu.my Pegawai Pembangunan Pelajar Unit Pembangunan Pelajar
Noorashikin binti Saari noorashikin@kklej.edu.my Pegawai Psikologi Unit Psikologi dan Kerjaya
Mohd Hafdzam bin Osman hafdzam@kklej.edu.my Pegawai Belia dan Sukan Unit Belia dan Sukan
Hanim bin Abdul Rahim hanim@kklej.edu.my Pegawai Perhubungan Industri dan Alumni Unit Kolaborasi dan Keusahawanan
Mohd Nasrul bin Hamdan nasrul@kklej.edu.my Ketua Unit Keusahawanan Unit Kolaborasi dan Keusahawanan
Zarina binti Samin zarina@kklej.edu.my Pegawai Inspektorat Dalaman Unit Inspektorat Dalaman
Munira binti Mokhtar munira@kklej.edu.my Ketua Unit Jaminan Kualiti Unit Jaminan Kualiti
Zaidah binti Zaini zaidah@kklej.edu.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Unit ICT
Mohd Yusri bin Md Yusoff yusri@lecturer.kklej.edu.my / yusri@kklej.edu.my Pegawai Pembangunan Unit Pembangunan
Intan Farhana binti Arsad intan@kklej.edu.my Penolong Pustakawan Unit Sumber
Nurul Faizah binti Mohd Salleh nfaizah@kklej.edu.my Penolong Pegawai Tadbir Unit Pentadbiran