Kolej Komuniti Ledang
KM5 Jalan Payamas, 84900 Tangkak, Johor
No Tel Pej: 606 9789295 / 606 9789834
No Faks: 606 9791682
Emel: admin.kklj@kklej.edu.my

Sila hubungi no telefon di atas dan nyatakan nama pegawai untuk berhubung.

Direktori Staf

Carian Unit

Pegawai-Pegawai Kanan:

Nama Emel Jawatan Unit
Md Nor bin Abdul Halim pgrhkkledang@mohe.gov.my Pengarah Unit Pengurusan Tertinggi
Siti Hazwani binti Rosli hazwani@lecturer.kklej.edu.my Timbalan Pengarah Pengurusan Unit Pengurusan Tertinggi
Zid Abrar bin Akbar zid@lecturer.kklej.edu.my Timbalan Pengarah Akademik Unit Pengurusan Tertinggi
Razzatul Iza Zurita binti Rasalli iza@lecturer.kklej.edu.my Pegawai Latihan dan Perkembangan Staf Unit Latihan dan Perkembangan Staf
Zarina binti Samin zarina@lecturer.kklej.edu.my Pegawai Inspektorat Dalaman Unit Inspektorat Dalaman
Shahiran bin Saad shahiran@lecturer.kklej.edu.my Pegawai Perhubungan Industri dan Alumni Unit Kolaborasi dan Keusahawanan
Irwan bin Husni irwan@lecturer.kklej.edu.my Pegawai Peperiksaan Unit Peperiksaan dan Penilaian
Khairul Anwar bin Johari anwar@lecturer.kklej.edu.my Pegawai Penyelidikan Inovasi dan Komersialisasi Unit Penyelidikan Inovasi dan Komersialisasi
Nur Fadhilah binti Rosidee fadhilah@lecturer.kklej.edu.my Pegawai Pembangunan Pelajar Unit Pembangunan Pelajar
Fairuzzy bin Sa'aet fairuzzy@lecturer.kklej.edu.my Pegawai Pengambilan Pelajar Unit Pengambilan Pelajar
Fairuzan bin Abdul Majid fairuzan@staf.kklej.edu.my Pegawai Penerangan Unit Penerangan
Nur Azian binti Basir azian@staf.kklej.edu.my Pegawai Psikologi Unit Psikologi dan Kerjaya
Mohd Hafdzam bin Osman hafdzam@staf.kklej.edu.my Pegawai Belia dan Sukan Unit Belia dan Sukan
Ridzuan bin Aris ridzuan@lecturer.kklej.edu.my Ketua Unit Pembelajaran Sepanjang Hayat Unit Pembelajaran Sepanjang Hayat
Munira binti Mokhtar munira@lecturer.kklej.edu.my Ketua Unit Jaminan Kualiti Unit Jaminan Kualiti
Mohd Nasrul bin Hamdan nasrul@lecturer.kklej.edu.my Ketua Unit Keusahawanan Unit Keusahawanan
Suraya binti Abdul Rahmad suraya@lecturer.kklej.edu.my Ketua Unit Teknologi Penyejukan dan Penyamanan Udara Unit Teknologi Penyejukan dan Penyamanan Udara
Normah binti Musa normah@lecturer.kklej.edu.my Ketua Unit Pastri Unit Pastri
Suzila binti Abdul Latiff suzila@lecturer.kklej.edu.my Ketua Unit Pengoperasian Perniagaan Unit Pengoperasian Perniagaan
Mohd Faiz bin Razali faiz@lecturer.kklej.edu.my Ketua Unit Servis Kenderaan Ringan Unit Servis Kenderaan Ringan
Siti Fatimah binti Ahmad fatimah@lecturer.kklej.edu.my Ketua Unit Pengajian Am Unit Pengajian Am
Zaidah binti Zaini zaidah@staf.kklej.edu.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Unit Teknologi Maklumat
Khairul Anuar bin Ab. Wahab anuar@kklej.edu.my Pegawai Pembangunan Unit Pembangunan
Nazarina binti Ali nazarina@staf.kklej.edu.my Penolong Pegawai Tadbir Unit Pentadbiran dan Kewangan
Kosong --@staf.kklej.edu.my Penolong Pustakawan Unit Sumber